O RYNKU

RYNEK.KK24.PL to interaktywna platforma dedykowana firmom z terenu Kędzierzyna-Koźla i okolic. Portal umożliwia atrakcyjne zaprezentowanie swojej działalności i dotarcie do szerokiego grona klientów.

Możesz wybrać korzystny dla siebie wariant, pozwalający na optymalne przedstawienie oferty – od podstawowych danych na temat firmy aż po stworzenie obszernej prezentacji, która z powodzeniem może zastąpić stronę internetową. Decydując się na wybór bardziej zaawansowanych form reklamy swojej firmy na Rynku zyskasz możliwość dodawania i edycji aktualnych promocji i pozostaniesz w bieżącym kontakcie z klientem.

Projektując naszą platformę zadbaliśmy o to, by była ona maksymalnie intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dzięki przejrzystej nawigacji wystarczą tylko trzy kliknięcia, żeby znaleźć interesującą nas firmę lub usługę. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala na precyzyjne znalezienie dokładnie tego, czego szukasz.

Dołącz do nas i przekonaj się, że warto!DLACZEGO WARTO WYBRAĆ RYNEK?

RYNEK.KK24.PL pierwsza baza firm w Kędzierzynie-Koźlu. Nasza platforma powstała w oparciu o KK24.pl – najpopularniejszy i najdynamiczniej rozwijający się portal informacyjny Kędzierzyna-Koźla. Każdego dnia KK24.pl odwiedza kilka tysięcy osób, w zdecydowanej większości są to mieszkańcy miasta i osoby z nim związane. Taki zasięg jest niedostępny dla pozostałych mediów ukazujących się na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Ludzie coraz rzadziej sięgają po gazety, spada słuchalność rozgłośni radiowych i oglądalność kanałów telewizyjnych, większość z nas nie zwraca też uwagi na wszechobecne ulotki i banery przy drogach. Internet jest obecnie najdynamiczniej rozwijającym się medium. Korzysta z niego już 26 milionów Polaków, co stanowi blisko 70 proc. całkowitej populacji naszego kraju.

Wchodząc na Rynek zyskujesz pewność, że Twoja firma będzie widoczna dla odbiorców z terenu Kędzierzyna-Koźla i okolic.

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą!Top